Przejdź do głównej zawartości

Postanowienia noworoczne - ręka w górę

Ręka do góry kto robi listę postanowień noworocznych? Tak myślałam. Dużo Was. A teraz kto dotrzymuje niektórych, a najlepiej wszystkich? Hmm... tu już mniej. Zdecydowanie mniej. Przez kilka najbliższych dni będę na ten temat pisać Przeanalizuję kilka ciekawych elementów tej układanki. Zainteresowani? To do jutra.

Komentarze

  1. Chce schudnąć, mam kompleksy..moze mało samozaparcia

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak dla mnie każdy ma cechy, aby osiągnąć to co chcemy. Niestety środowisko wprawia nas w kompleksy i wmawia nam, że nie damy rady, że nie umiemy... Wiem, że nie jest łatwo wyjść z tego schematu, ale ja wierzę, że w końcu Ci się uda. Musisz dokładnie określić co chcesz osiągnąć i ułożyć odpowiedni plan. O tym wszystkim piszę i będę pisała w kolejnych postach. Jeżeli coś nie jest zrozumiałe lub chcesz dowiedzieć się więcej pisz następne komentarze. Postaram się pomóc :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz